Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Nazywam się Krzysztof Kropisz. Jestem psychologiem od kilkunastu lat. W roku 2004 ukończyłem psychologię (o specjalności klinicznej) na Akademii Bydgoskiej. Dotychczas pracowałem w instytucjach państwowych jak i w firmach prywatnych. Zarządzałem zespołami w biznesie, doradzałem osobom bezrobotnym, prowadziłem warsztaty i szkolenia, prowadzę poradnictwo psychologiczne. Moje doświadczenie łączy jedno – praca z drugą osobą, co nieustannie daje mi ogromną satysfakcję.

W moim gabinecie prowadzę poradnictwo i terapię w nurcie egzystencjalnym oraz coaching i poradnictwo zawodowe.

Od 3 lat jestem w trakcie profesjonalnego szkolenia z Analizy Egzystencjalnej i Logoterapii prowadzonego przez Stowarzyszenie Psychoterapii Egzystencjalnej GLE – Polska, należącego do International Society for Logotherapy and Existential Analysis – Vienna.

GLE International oraz stosowana w jej ramach szkoła psychoterapii jest uznana między innymi przez takie stowarzyszenia jak: International Federation for Psychotherapy (IFP), oraz European Association of Psychotherapy (EAP).

Szkoliłem się również w Polskim Instytucie Ericksonowskim (PIE) zdobywając wiedzę w podejściu zorientowanym na rozwiązywanie teraźniejszych problemów.

Ukończyłem oraz zdobyłem dyplom Akademii Coachingu Neuca, dzięki któremu posiadam kompetencje niezbędne w pracy z klientem w formule coachingowej.

W swojej dotychczasowej pracy doradzałem, wspierałem, budowałem kompetencje oraz szkoliłem.

Dziś zapraszam CIĘ do mojego gabinetu psychoterapeutycznego abym mógł wspierać Cię w trudnościach, które pojawiają się w Twoim życiu, doradzać jak rozwiązać trapiące Cię problemy, towarzyszyć w poszukiwaniu sensu czy wspólnie rozwijać Twoje zasoby i umiejętności.

Prywatnie jestem mężem Basi oraz tatą Natalii, Pauliny i Mii.