This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Nazywam się Krzysztof Kropisz. Jestem psychologiem od kilkunastu lat. W roku 2004 ukończyłem psychologię (o specjalności klinicznej) na Akademii Bydgoskiej. Dotychczas pracowałem w instytucjach państwowych jak i w firmach prywatnych. Zarządzałem zespołami w biznesie, doradzałem osobom bezrobotnym, prowadziłem warsztaty i szkolenia, prowadzę poradnictwo psychologiczne. Moje doświadczenie łączy jedno – praca z drugą osobą, co nieustannie daje mi ogromną satysfakcję.

W moim gabinecie prowadzę poradnictwo i terapię w nurcie egzystencjalnym oraz coaching i poradnictwo zawodowe.

Od 3 lat jestem w trakcie profesjonalnego szkolenia z Analizy Egzystencjalnej i Logoterapii prowadzonego przez Stowarzyszenie Psychoterapii Egzystencjalnej GLE – Polska, należącego do International Society for Logotherapy and Existential Analysis – Vienna.

GLE International oraz stosowana w jej ramach szkoła psychoterapii jest uznana między innymi przez takie stowarzyszenia jak: International Federation for Psychotherapy (IFP), oraz European Association of Psychotherapy (EAP).

Szkoliłem się również w Polskim Instytucie Ericksonowskim (PIE) zdobywając wiedzę w podejściu zorientowanym na rozwiązywanie teraźniejszych problemów.

Ukończyłem oraz zdobyłem dyplom Akademii Coachingu Neuca, dzięki któremu posiadam kompetencje niezbędne w pracy z klientem w formule coachingowej.

W swojej dotychczasowej pracy doradzałem, wspierałem, budowałem kompetencje oraz szkoliłem.

Dziś zapraszam CIĘ do mojego gabinetu psychoterapeutycznego abym mógł wspierać Cię w trudnościach, które pojawiają się w Twoim życiu, doradzać jak rozwiązać trapiące Cię problemy, towarzyszyć w poszukiwaniu sensu czy wspólnie rozwijać Twoje zasoby i umiejętności.

Prywatnie jestem mężem Basi oraz tatą Natalii, Pauliny i Mii.